NVR yani Network Video Recorder; Analog Kamera sistemlerinde kullanılan kayıt yapısının network platformunda kullanılan şeklidir. NVR’lar network tabanlı kamera sistemlerinin kayıt altına alınmasında  veya şehir güvenliği gibi bölümlenmiş sistemleri tek bir kayıt platformuna toplama gibi çözümlerde kullanılabilir.

Hatta analog sistemler ip tabanlı sistemlere çevrilerek NVR’ların performansından faydalanılabilir. DVR ile arasındaki en önemli iki fark DVR’lar analog sistemlerin kayıt ihtiyacını giderirken NVR’lar ile IP tabanlı bir sistemin kayıt ihtiyacı gidermektedir, ayrıca NVR’larda kayıt kapasitesi daha esnek ve uzun süreli olarak karşımıza çıkmaktadır. NVR hem teknoloji olarak yeni hem de DVR a göre daha üstün özelliklere sahiptir.

Çoklu noktalı ve çok sayılı kamera sistemlerinde bir çok esnek yani ile tercih edilen NVR sistemler ip tabanlı olmasının bir çok avantajını da yenilenen teknoloji ile getirmektedir.

Özellikleri:

Yüksek kapasitelere çıkabilme

- Çoklu sistemleri tek noktadan yönetebilme

- Yazılımla gelen esnekliği kullanabilme

- Yayın yapabilme ve işleyebilme

- Kurulum ve yapılandırma maliyetlerinin düşük olması

- Kullanım kolaylığı sağlaması

En bilinen özellikleri arasındadır. NVR projelendirme ve yapılandırma konusunda uzman ekiplerimizce hizmet vermekteyiz.  NVR konusunda sorularınız ve destek için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın.

JSN Pixel is designed by JoomlaShine.com