Birçok işletmede kullanılan sunucu (server), bilgisayar, bilgisayar çevre üniteleri ve yazıcı ile buna bağlı teknolojik ürünlerde ürün temin, destek ve sorunları asgari seviyelere indirmek için yıllık bakım anlaşması yaparak firmalara katma değerli hizmet vermekteyiz.

Başlıca Bakım ve Onarım , Destek Hizmet Anlaşmalarımız:

- Sunucu ve sunucu ürünleri bakım anlaşmaları

- Çağrı odaklı bakım anlaşmaları

- Kullanıcı bilgisayar bakım, onarım ve destek bakım anlaşmaları

- CCTV , Kamera, DVR ve NVR Cihaz bakım, onarım ve destek bakım anlaşmaları

- Projeksiyon bakım onarım ve destek anlaşmaları

Bakım ve onarım , destek anlaşmalarında sunduğumuz hizmetler özetle:

Sunucu ve sunucu ürünleri bakım anlaşmaları: Sunucu kurulum ve yapılandırma hizmeti, HA, Failover, Cluster hizmetlerinin aktif çalışmasını sağlamak ve performans testlerini aylık bazda raporlamak. Sanallaştırma platformuna geçiş, platformun aktif çalışabilmesini sağlamak, hizmetin kesintiye uğramadan ayakta kalabilmesini sağlamak v.b.

Sunucu üzerinde oluşan kayıtların incelenerek değerlendirilmesi, raporlanması ve müdahale için planlama yapılması gibi bir çok konu da sunucu ve sunucu ürünlerinde bakım anlaşmaları kapsamında hizmet verilmektedir.

Çağrı odaklı bakım anlaşmaları: İşletmede kullanılan kullanıcı bilgisayarları, sunucu ve ekipmanları ile ilgili önceden çağrı ile yapılmış planlama kapsamında tüm destek hizmetleri bu kapsamda değerlendirilmektedir. Çağrı odaklı bakım anlaşmalarında hizmet işletmenin ihtiyacı olduğunda uzman ekip ile gerekli müdahaleyi planlı zaman içerisinde yapmak kapsamın içeriğini oluşturmaktadır.

Kullanıcı bilgisayar bakım, onarım ve destek bakım anlaşmaları: Küçük ve orta büyüklükte yer alan işletmelerde bulunmayan sunucu ve ekipmanları dışında kullanıcı bilgisayarlarının bakım, onarım ve destek hizmetleri bu kapsam içerisine alınmaktadır. Maliyetlerin daha az olduğu bu kapsamda amaç kullanıcı hatalarını en aza indirerek mevcutta bulunan bilgisayarların sorunsuz ve en stabil kullanılabilmesini sağlamak öncelikli görevlerimizdendir.

CCTV , Kamera, DVR ve NVR Cihaz bakım, onarım ve destek bakım anlaşmaları: Mevcut da yer alan CCTV, Kamera, DVR veya NVR cihazlarla ilgili yapılması gereken bakım ve onarım işlemleri uzman ekibimiz tarafından tüm titizlikle yapılmaktadır. Dış ortam kamera temizlik işlemleri ile kablolama ve alt yapı düzenleme işlemleri de bu bakım kapsamında yer almaktadır. En önemli konulardan biri olan CCTV ve Kamera yedekli çalışma öncelik verdiğimiz konulardandır.

Projeksiyon bakım onarım ve destek anlaşmaları: Genellikle okul, dershane ve etüt merkezlerinde yoğunluklu kullanılan projeksiyon cihazları konusunda lamba değişiminden, genel bakım ve yedek parça temin ile montaj işçiliği dahil bir çok konu da bakım anlaşmalı hizmetlerimiz yer almaktadır.

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda beş ana kategoride bakım anlaşmaları yaptığımız hizmetlerimiz bütünsel, ayrı veya çağrı ile talep şeklinde de verilmektedir. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak bakım anlaşmaları konusunda bir çok detay bilgi alabilirsiniz.

 

JSN Pixel is designed by JoomlaShine.com